Gesek

Gesek - autorski zespół disco - dance

Gesek to nazwa zespołu, którego pomysłodawcą, liderem oraz autorem piosenek jest Łukasz Gesek. Zespół znany jest z takich przebojów jak: "Na koncercie w dyskotece", "Dziewczyna w bikini", "Nago, Nago...", czy "Daj mi swoje usta". Muzyka zespołu to ogólnie pojęta muzyka taneczna: disco polo, dance, club-dance, pop.

Gesek, występował również w licznych programach typu talent show np: Bitwa na Głosy, Must be the music, Disco Star, jak również w serialach takich jak: Wesele z piekła rodem czy Lombard.

Wokalista jest również posiadaczem siedmiu złotych płyt za swoją twórzczość.

Zespół GESEK doskonale sprawdza się na dużych scenach, festynach oraz w clubach i dyskotekach oraz na mniejszych typu: wesela czy imprezy urodzinowe. Zespół koncertuje w kraju jak i za granicą.

GESEK znany jest też z licznych duetów. Do tej pory ukazały się wspólne piosenki z takimi zespołami jak: Top Girls, D-Bomb, Mario Bischin, Joker, Defis, Playboys, Mejk, itp.


Jeżeli chcesz zaprosić nas na koncert lub imprezę prywatną – ZADZWOŃ lub NAPISZ
tel. 504.872.742
e-maila: lukaszgesek@wp.pl

Informacje na temat życia zespołu: nowości, koncerty, znajdziecie w oficjanych mediach: Tik-Tok, YouTube, Facebook oraz Instagram.

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat na Polityka prywatności