- O Firmie

- DJ-Wodzireje - Wesela

- Music Love - Wesela

- Gesek - Zespół Disco

- Wesela - Atrakcje

- Gołębie Ślubne

- Imprezy dla Dzieci

- Karaoke

- Imprezy Plenerowe

- Studio Nagrań

Fotografia Ślubna

Fotografia Reklamowa

Fotografia Dziecięca

- Reklama YouTube

- Nieruchomości

Łukasz Gesek
ul. Żulawska 8 - B
82-300 Elbląg

tel. 504.872.742
WWW.GESEK.PL
lukaszgesek@wp.pl

V Elbląskie Targi Ślubne 2011 - galeria zdjęć

2010-09-30-21:27:36

W niedzielę 16.01.2011r. w Centrum Sportowo-Biznesowym w Elblągu przy ul Grunwaldzkiej 135 odbyła się impreza pn. V Elbląskie Targi Ślubne organizowane przez Agencję Artystyczną GESEK. 

Piąta edycja targów odbyła się w hali sportowej, która jak się okazała była bardzo przestrzenna. Jak mówi organizator Łukasz Gesek - po raz pierwszy nie było ścisku, miejsca było dużo, zarówno dla firm jak i odwiedzających. Imprezę odwiedziło około 1300 osób (sprzedaliśmy 1065 biletów, dzieci były wpuszczane za darmo, a przed imprezą rozdaliśmy 250 biletów vipowskich). Na targach zaprezentowało się około 50 firm. Zaplecze gospodarcze w postaci: parkingu, szatni, trybun-widowni, profesjonalnej sceny, oraz pomieszczeń technicznych np. przebieralni dla modelek, było dużym udogodnieniem. Chciałbym podziękować wszystkim firmom, które przyczyniły się do sukcesu targów ślubnych. Dekoracja stoisk wystawców zrobiła wrażenie, nie tylko na mnie, ale z pewnością na odwiedzających. Wspaniałe pokazy mody ślubnej w wykonaniu salonów ślubnych: Anna Maria, Isabelle, Victoria, Carolina, czy występy zespołów muzyczny: KiK, Jupiter, Pickup, na długo pozostaną w naszej pamięci. 

« (1) 2 3 4 5 »
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zasrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!

Menu