- O Firmie

- DJ-Wodzireje - Wesela

- Music Love - Wesela

- Gesek - Zespół Disco

- Wesela - Atrakcje

- Gołębie Ślubne

- Imprezy dla Dzieci

- Karaoke

- Imprezy Plenerowe

- Studio Nagrań

- Reklama YouTube

- Targi - Organizacja

Fotografia Ślubna

Fotografia Reklamowa

Fotografia Dziecięca

Łukasz Gesek
ul. Żulawska 8 - B
82-300 Elbląg

tel. 504.872.742
WWW.GESEK.PL
lukaszgesek@wp.pl

VII Elbląskie Targi Ślubne 2013 - galeria zdjęć

2012-11-08-22:16:11


Za nami VII Elbląskie Targi Ślubne, organizowane przez  Agencję Artystyczną GESEK oraz Elbląski Serwis Weselny WWW. PIEKNECHWILE. PL. Na imprezie zaprezentowało się około 50 firm z Elbląga i okolic. Targi odwiedziło ponad 1300 osób.

Jak mówi organizator Łukasz Gesek – to kolejna udana impreza, potrzebna w naszym mieście. W tym roku przygotowaliśmy ankietę i dokładnie wiemy, że głównymi odwiedzającymi targi są elblążanie, jednak nie zabrakło na imprezie mieszkańców: Braniewa, Pasłęka, Nowego Dworu czy Młynar. Na pewno w tej edycji targów przodowały sale bankietowe, ponieważ na przełomie ostatnich pięciu lat, takich miejsc,  powstało bardzo dużo, co oczywiście daje duże możliwości wyboru dla młodych par. Nie zabrakło też: salonów ślubnych, kwiaciarni, dekoratorów, zespołów i dj weselnych, salonów fryzjerskich, urody, kamerzystów, fotografów, limuzyn, jubilerów, cukierni, itp. – Jak mówi Gesek - w obliczu faktycznego niżu demograficznego i mniejszej ilości ślubów w naszym mieście, elbląscy przedsiębiorcy z branży weselnej przygotowali  oferty z dużą ilością rabatów, prezentów. Na samych targach w loterii fantowej, rozdaliśmy też około 40 nagród.  VII Elbląskie Targi Ślubne odwiedziły osoby, które planują swoje wesela w latach 2013-15, rozstrzał jest spory, ale organizacja wesela to trudna, poważna i kosztowna sprawa dlatego część osób planuje ten dzień z dużym wyprzedzeniem.

Program artystyczny też był ciekawy i zróżnicowany. Dominowały pokazy mody ślubnej. Na scenie można  było zobaczyć dwa pokazy mody ślubnej, pokaz sukien wieczorowych , pokaz fryzjerski i barmański oraz prezentacja zespołu weselnego jak i chóru na ceremonię ślubu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które wykonał dla nas elbląski fotograf, Daniel Arlik.

« (1) 2 3 »
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zasrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!

Menu