- O Firmie

- DJ-Wodzireje - Wesela

- Music Love - Wesela

- Gesek - Zespół Disco

- Wesela - Atrakcje

- Gołębie Ślubne

- Imprezy dla Dzieci

- Karaoke

- Imprezy Plenerowe

- Studio Nagrań

- Reklama YouTube

- Targi - Organizacja

Fotografia Ślubna

Fotografia Reklamowa

Fotografia Dziecięca

Łukasz Gesek
ul. Żulawska 8 - B
82-300 Elbląg

tel. 504.872.742
WWW.GESEK.PL
lukaszgesek@wp.pl

VI Elbląskie Targi Ślubne 2012 - galeria zdjęć

2011-09-27-11:36:20

29.01.2012r. w Elblągu odbyły się VI Elbląskie Targi Ślubne organizowane przez Agencję Artystyczno-Marketingowa GESEK oraz Elbląski Serwis Weselny WWW. PIEKNECHWILE. PL. Imprezę odwiedziło ponad 1500 osób. 

W tym roku impreza odbyła sie przy ul. Kościuszki 77A- HALA MOS. W mroźny, niedzielny dzień przyszłe młode pary, wraz z rodzinami przybyli na targi ślubne. Na imprezie zaprezentowało się pięćdziesięciu wystawców. Oferta firm była zróżnicowana i bogata. Nie zabrakło wspaniałych pokazów mody ślubnej w wykonaniu Salonów Ślubnych: Isabelle i Caroline oraz występów zespołów muzycznych: Free Band i Let`s Dance. Nowością programową był pokaz barmański: Grupa Bar4You. Jak co roku wiele firm cateringowych przygotowało smaczny poczęstunek. Większość stoisk zapierało dech w piersiach.

Podczas imprezy można było wygrać wiele cennych nagród, m.in suknię ślubną od Salonu Ślubnego Edyty Gracy, o wartości 2500zł. Nagrodę otrzymała Pani Marta Korotkiewicz. W sumie do wygrania było ponad 30 nagród. 

« (1) 2 3 »
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zasrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!

Menu