- O Firmie

- DJ-Wodzireje - Wesela

- Music Love - Wesela

- Gesek - Zespół Disco

- Wesela - Atrakcje

- Gołębie Ślubne

- Imprezy dla Dzieci

- Karaoke

- Imprezy Plenerowe

- Studio Nagrań

Fotografia Ślubna

Fotografia Reklamowa

Fotografia Dziecięca

- Reklama YouTube

- Nieruchomości

Łukasz Gesek
ul. Żulawska 8 - B
82-300 Elbląg

tel. 504.872.742
WWW.GESEK.PL
lukaszgesek@wp.pl

Gesek - (autorski zespół disco - dance)

Gesek to nazwa zespołu, którego pomysłodawcą, liderem oraz autorem piosenek jest Łukasz Gesek. Zespół znany jest z takich przebojów jak: "Na koncercie w dyskotece", "Dziewczyna w bikini", "Nago, Nago...", czy "Daj mi swoje usta". Muzyka zespołu to ogólnie pojęta muzyka taneczna: disco polo, dance, club-dance, pop. 

Gesek, występował również w licznych programach typu talent show np: Bitwa na Głosy, Must be the music, Disco Star, czy w serialu Lombard (Tv Puls).

Wokalista jest również posiadaczem siedmiu złotych płyt.

Zespół GESEK doskonale sprawdza się na dużych scenach, festynach oraz w clubach  i dyskotekach oraz na mniejszych typu: wesela czy imprezy urodzinowe. Zespół koncertuje w kraju jak i za granicą.

GESEK znany jest też z licznych duetów. Do tej pory ukazały się wspólne piosenki z takimi zespołami jak: D-Bomb, Mario Bischin, Joker, Defis, Playboys, Andre, Mejk, Marcin Siegieńczuk.

BIOGRAFIA MUZYCZNA:

Łukasz Gesek - urodził się 27.03.1982r w Elblągu. Od najmłodszych lat „związany jest z muzyką”, gra na kilku instrumentach: gitara, pianino, śpiewa oraz komponuje. Przez całe życie wykonywał zróżnicowaną muzykę, nigdy nie zamykał się tylko w jednym nurcie, ponieważ jak mówi sam o sobie „nie znoszę nudy…” Jest założycielem lokalnego zespołu rockowego: SOBOTA oraz założycielem Agencji Artystycznej GESEK zajmującej się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych.

GESEK występował również w drugiej edycji muzycznego show – Bitwa na Głosy, realizowanego przez TVP2. W programie Łukasz należał do zespołu wokalistów u boku Ryszarda Rynkowskiego. Zespół zdobył drugie miejsce i serca widzów z całej Polski, a ich płyta pn. "Razem", zdobyła status Złotej Płyty.

GESEK występował również w programach: MUST BE THE MUSIC (2014 Polsat), gdzie zdobył czwarte miejsce w głosowaniu internetowym i nagrodę pieniężną oraz w programie DISCO STAR (Polo Tv).

Gesek - CZAS NA DISCO, to nowy rozdział życia wokalisty. To właśnie w muzyce disco-dance, Łukasz osiąga największe swoje sukcesy. Single zespołu GESEK okupują taneczne listy przebojów, teledyski widoczne są w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, zespół czynnie koncertuje w kraju i za granicą, a z dnia na dzień rośnie liczba fanów, co widoczne jest na profilu Facebook zespołu lub w serwisie YouTube. Siedem singli artysty pokryło się złotem. W 2017 roku, zespół wydał płytę długogrającą pn: "Czas na disco". Zespół cały czas pracuje, nagrywa nowe single i koncertuje.

Jeżeli chcesz zaprosić nas na koncert – ZADZWOŃ lub NAPISZ
tel. 504.872.742
e-maila: lukaszgesek@wp.pl  
Informacje na temat: koncertów, nowościach płytowych, newsach i wywiadach znajdziecie na facebook`u zespołu:
WWW.FACEBOOK.COM/ZESPOLGESEK

« (1) 2 3 4 5 »
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zasrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!

Menu