- O Firmie

- DJ-Wodzireje - Wesela

- Music Love - Wesela

- Gesek - Zespół Disco

- Wesela - Atrakcje

- Gołębie Ślubne

- Imprezy dla Dzieci

- Karaoke

- Imprezy Plenerowe

- Studio Nagrań

Fotografia Ślubna

Fotografia Reklamowa

Fotografia Dziecięca

- Reklama YouTube

- Nieruchomosci

Łukasz Gesek
ul. Żulawska 8 - B
82-300 Elbląg

tel. 504.872.742
WWW.GESEK.PL
lukaszgesek@wp.pl

O nas

Agencja Artystyczno-Marketingowa GESEK powstała 01.09.2006r. Założycielem i właścicielem firmy jest Łukasz Gesek z wykształcenia specjalista do spraw marketingu, reklamy i public relations, z zamiłowania – muzyk, wokalista, gitarzysta, kompozytor, fotograf. Firma funkcjonuje na trzech płaszczyznach: Muzyka, Reklama, Fotografia.

MUZYKA

Świadczymy usługi muzyczne w zakresie oprawy imprez okolicznościowych: Wesela, Poprawiny, Imprezy Zakładowe, Imprezy Sylwestrowe, Imprezy dla Dzieci, Studniówki, Karaoke, Koncerty. W postaci muzyki na żywo lub muzyki mechanicznej. Organizujemy imprezy masowe: Festyny, Imprezy plenerowe. Prowadzimy również działalność edukacyjną - nauka gry na instrumentach (gitara, fortepian, zajęcia wokalne).

Ważnym projektem naszej firmy są również solowe występy Łukasza Geska, który prezentuje własny repertuar z kręgu muzyki disco-dance. Jest to projekt pn: GESEK - CZAS NA DISCO. Zespół koncertuje po całym kraju, znany jest z takich przebojów jak: Na koncercie w dyskotece, Nago, Nago, Robimy Pompę, itp. Zespół odnosi duże sukcesy i z dnia na dzień staje się coraz bardziej rozpoznawalną marką na muzycznej scenie disco-dance. Po trzech latach pracy zespół otrzymał złote płyty za singiel: "Robimy pompę", "Nago, Nago" i podwójne złoto za singiel "Na koncercie w dyskotece".

Gesek jest też finalistą muzycznego show realizowanego przez TVP2, BITWA NA GŁOSY, jest również uczestnikiem programu MUST BE THE MUSIC 2014 POLSAT, brał też udział w programie DISCO STAR POLO TV 2015.

REKLAMA

Specjalizujemy się w tworzeniu reklamy wirtualnej. W pierwszych latach funkcjonowania firmy tworzyliśmy strony www, serwisy, portale, organizowaliśmy targi. Aktualnie skupiamy się na tworzeniu marek w branży muzycznej. Pomagamy również zespołom muzycznym w sprzedaży twórczości drogą internetową: Reklama YouTube, Dzwonki, Mp3, itp.

FOTOGRAFIA

Projekt fotograficzny pn. FOTO WESELE specjalizuje się w zdjęciach ślubnych: plenerowych, studyjnych i reportażowych. Realizujemy również zdjęcia: reklamowe, chrzciny, reportaże z imprez firmowych, koncertów, itp.

« (1) »
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zasrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!

Menu