- O Firmie

- DJ-Wodzireje - Wesela

- Music Love - Wesela

- Gesek - Zespół Disco

- Wesela - Atrakcje

- Gołębie Ślubne

- Zespół The Spell

- Imprezy dla Dzieci

- Karaoke

- Imprezy Plenerowe

- Studio Nagrań

- Serwis Ślubny

- Targi - Organizacja

Fotografia Ślubna

Fotografia Reklamowa

Fotografia Dziecięca

Łukasz Gesek
ul. Żulawska 8 - B
82-300 Elbląg

tel. 504.872.742
WWW.GESEK.PL
lukaszgesek@wp.pl

Gołębie Ślubne

Gołębie to symbol miłości, wierności, pokoju, dobrobytu, przyjaźni, szczęścia. Wypuszczenie Śnieżnobiałych Gołębi na Ślubie symbolizuje wychodzącą z domu rodzinnego Niewinność Młodej Pary. Niezależnie od miejsca Państwa Ceremonii Białe Gołębie uczynią z Waszego Ślubu - Ślub Waszych Marzeń!

Wypuszczenie gołębi odbywa się zazwyczaj po uroczystości zaślubin przed Kościołem lub Urzędem Stanu Cywilnego. Osoba z obsługi imprezy wcześniej przygotowuje i ustawia ozdobioną klatkę z gołębiami. Po wyjściu z budynku Młodej Parze wręczana jest para białych gołębi, które później wypuszczają w niebo, a wraz z nimi mogą wylecieć również pozostałe gołębie z klatki. Im większa ilość ptaków tym lepszy efekt.

Przebieg

Wypuszczenie gołębi można wykonać na dwa sposoby:

1.Pracownik firmy - hodowca - osobiście przygotowuje w miejscu przez Państwo wskazanym wszystko co niezbędne i sam przeprowadza całą ceremonię.

2.Pracownik firmy - hodowca - przygotowuje całą ceremonię, ale prowadzi ją Świadek lub Rodzice, lub Przyjaciel Rodziny lub po prostu osoba zamawiająca usługę jeśli jest to Prezent dla Pary Młodej.

Ceremonia polega na tym, że osoba, która ją prowadzi zwracając się do Młodych w kilku słowach opisuje Gościom symbolikę wypuszczenia Gołębi, a po zakończeniu tego krótkiego przemówienia Młodzi podchodzą do kosza z Gołębiami i je wypuszczają.

KOSZT – 150zł. (za 2 białe gołębie - zdjęcia poniżej)
Jeżeli zainteresowała Państwa oferta prosimy o kontakt
: tel. 0. 506.080.982

PRÓCZ GOŁĘBI NASZA FIRMA PRZYGOTOWUJE RÓWNIEŻ INNE, CIEKAWE ATRAKCJE - (KLIKNIJ TUTAJ)

« (1) »
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zasrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!

Menu