- O Firmie

- DJ-Wodzireje - Wesela

- Music Love - Wesela

- Gesek - Zespół Disco

- Wesela - Atrakcje

- Gołębie Ślubne

- Zespół The Spell

- Imprezy dla Dzieci

- Karaoke

- Imprezy Plenerowe

- Studio Nagrań

- Serwis Ślubny

- Targi - Organizacja

Fotografia Ślubna

Fotografia Reklamowa

Fotografia Dziecięca

Łukasz Gesek
ul. Żulawska 8 - B
82-300 Elbląg

tel. 504.872.742
WWW.GESEK.PL
lukaszgesek@wp.pl

Elbląski Serwis Weselny: WWW.PIEKNECHWILE.PL - Wesele w Elblągu

WWW.PIEKNECHWILE.PL to elbląski serwis o tematyce ślubnej. Jest to pierwsza, największa, darmowa baza danych firm z branży weselnej.

WWW.PIEKNECHWILE.PL istnieje od 2006 roku. Internauci, którzy odwiedzają portal to Młode Pary z Elbląga, Gdańska, Olsztyna, Torunia, Stegny, Krynicy Morskiej, Braniewa, Fromborka, itp. Prowadzimy stałą kampanię reklamową dzięki czemu serwis można odnaleźć w łatwy i szybki sposób. Nasza domena zauważalna jest w elbląskich mediach - serwisach informacyjnych, radio, itp. Prowadzimy również imprezy zamknięte i plenerowe promujące serwis. Jedną z ważniejszych, cyklicznych imprez organizowanych przez naszą firmę są Targi Ślubne, organizowane od 2007r. w Elblągu.

Chcesz zorganizować przyjęcie weselne? Nie wiesz jak? Nie wiesz gdzie...? Już wiesz!!! Nasz serwis rozwiąże Twoje problemy!!!

Jeżeli Twoja firma ma coś wspólnego z branżą weselną, skontaktuj się z nami. Chcesz umieścić dane swojej firmy w katalogu firm? Nie czekaj, wyślij e-maila na adres lukasz@pieknechwile.pl
lub zadzwoń pod nr. tel. 504.872.742

Jeżeli chcesz wyszczególnić swoją ofertę, zamówić baner reklamowy, własną stronę internetową - zadzwoń! 

WWW.PIEKNECHWILE.PL - ELBLĄSKI SERWIS WESELNY

« (1) »
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zasrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!

Menu