- O Firmie

- DJ-Wodzireje - Wesela

- Music Love - Wesela

- Gesek - Zespół Disco

- Wesela - Atrakcje

- Gołębie Ślubne

- Imprezy dla Dzieci

- Karaoke

- Imprezy Plenerowe

- Studio Nagrań

- Reklama YouTube

- Targi - Organizacja

Fotografia Ślubna

Fotografia Reklamowa

Fotografia Dziecięca

Łukasz Gesek
ul. Żulawska 8 - B
82-300 Elbląg

tel. 504.872.742
WWW.GESEK.PL
lukaszgesek@wp.pl

Gesek - (autorski zespół disco - dance)

Gesek to nazwa zespołu, którego pomysłodawcą, liderem oraz autorem piosenek jest Łukasz Gesek. Zespół znany jest z takich przebojów jak: "Na koncercie w dyskotece", "Dziewczyna w bikini", "Nago, Nago...", czy "Daj mi swoje usta". Muzyka zespołu to ogólnie pojęta muzyka taneczna: disco polo, dance, club-dance, pop. 

Gesek, występował również w licznych programach typu talent show np: Bitwa na Głosy, Must be the music czy Disco Star.

Wokalista jest również posiadaczem czterech złotych płyt.

Zespół GESEK doskonale sprawdza się na dużych scenach, festynach oraz w clubach  i dyskotekach. Zespół koncertuje w kraju jak i za granicą. Imprezowe klimaty sprawiają, że wykonywana muzyka jest: łatwa i przyjemna.

BIOGRAFIA MUZYCZNA:

Łukasz Gesek - urodził się 27.03.1982r w Elblągu. Od najmłodszych lat „związany jest z muzyką”, gra na kilku instrumentach: gitara, pianino, śpiewa oraz komponuje. Przez całe życie wykonywał zróżnicowaną muzykę, nigdy nie zamykał się tylko w jednym nurcie, ponieważ jak mówi sam o sobie „nie znoszę nudy…” Jest założycielem lokalnego zespołu rockowego: SOBOTA oraz założycielem Agencji Artystycznej GESEK zajmującej się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych.

GESEK występował również w drugiej edycji muzycznego show – Bitwa na Głosy, realizowanego przez TVP2. W programie Łukasz należał do zespołu wokalistów u boku Ryszarda Rynkowskiego. Zespół zdobył drugie miejsce i serca widzów z całej Polski, a ich płyta pn. "Razem", zdobyła status Złotej Płyty.

GESEK występował również w programach: MUST BE THE MUSIC (2014 Polsat), gdzie zdobył czwarte miejsce w głosowaniu internetowym i nagrodę pieniężną oraz w programie DISCO STAR (Polo Tv).

Gesek - CZAS NA DISCO, to nowy rozdział życia wokalisty. To właśnie w muzyce disco-dance, Łukasz osiąga największe swoje sukcesy. Single zespołu GESEK okupują taneczne listy przebojów, teledyski widoczne są w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, zespół czynnie koncertuje w kraju i za granicą, a z dnia na dzień rośnie liczba fanów, co widoczne jest na profilu Facebook zespołu lub w serwisie YouTube. Single zespołu: "Robimy pompę", "Nago, Nago", czy "Na koncercie w dyskotece", pokryły się złotem. W 2017 roku, zespół wydał płytę długogrającą pn: "Czas na disco", która podsumowała trzyletnią pracę zespołu. 

Jeżeli chcesz zaprosić nas na koncert – ZADZWOŃ lub NAPISZ
tel. 504.872.742
e-maila: lukaszgesek@wp.pl  
Informacje na temat: koncertów, nowościach płytowych, newsach i wywiadach znajdziecie na facebook`u zespołu:
WWW.FACEBOOK.COM/ZESPOLGESEK

« (1) 2 3 4 »
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zasrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!

Menu