- O Firmie

- DJ-Wodzireje - Wesela

- Music Love - Wesela

- Gesek - Zespół Disco

- Wesela - Atrakcje

- Gołębie Ślubne

- Imprezy dla Dzieci

- Karaoke

- Imprezy Plenerowe

- Studio Nagrań

- Reklama YouTube

- Targi - Organizacja

Fotografia Ślubna

Fotografia Reklamowa

Fotografia Dziecięca

Łukasz Gesek
ul. Żulawska 8 - B
82-300 Elbląg

tel. 504.872.742
WWW.GESEK.PL
lukaszgesek@wp.pl

CERTYFIKATY I NAGRODY

2017-11-30-13:55:58


Nasza firma istnieje już dwanaście lat prowadząc legalną działalność. Przez lata stworzyliśmy wiele zespołów, projektów muzycznych, otrzymaliśmy wiele cennych nagród, zorganizowaliśmy tysiące imprez. Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy właśnie CERTYFIKAT - FIRMY Z KLASĄ, w oparciu o sprawdzone i pozytywne opinie naszych klientów, od Serwisu Weselnego "WESELE Z KLASĄ".WAŻNIEJSZE... więcej»

Wesela 2018 - PROMOCJA!!!

2017-09-01-15:16:44


Jeżeli planują Państwo WESELE na rok 2019, to właśnie teraz jest odpowiedni moment aby zarezerwować usługi naszej firmy. Proponujemy oprawę muzyczną w postaci muzyki na żywo (Zespołu) lub muzyki mechanicznej (DJ-Wodzireja).  Zajmujemy się również dekoracją sal weselnych oświetleniem LED (Dekoracja sceny i sali). Posiadamy liczne efekty wizualne takie jak: RUCHOME GŁOWY,... więcej»

GESEK - zespół DISCO

2014-02-08-00:14:31


Gesek to nazwa zespołu, którego pomysłodawcą, liderem oraz autorem piosenek jest Łukasz Gesek. Zespół znany jest z takich przebojów jak: "Na koncercie w dyskotece", "Nago, Nago...", czy "Robimy pompę". Gesek, występował również w licznych programach typu talent show np: Bitwa na Głosy, Must be the music czy Disco Star. Wokalista jest również posiadaczem pięciu złotych... więcej»

Fotografia Ślubna

2009-06-09-09:54:01


Jeżeli poszukują Państwo fotografa lub filmowca na swój ślub lub inną imprezę okolicznościową, zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć w dziale FOTOGRAFIA. więcej»

Witamy!!!

2009-03-21-17:49:44


Witamy na nowej stronie Agencji Artystyczno- Marketingowej GESEK. Wszelkie informacje na temat działalności firmy zamieścieliśmy w trzech działach:  MUZYKA, REKLAMA, FOTOGRAFIA. Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. więcej»

www.pieknechwile.pl - Elbląski Serwis Weselny

2009-03-20-00:01:34


Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego serwisu internetowego www.piekechwile.pl. To pierwszy taki serwis w Elblągu skupiajacy w sobie bazę branżową o tematyce weselnej. Jeżeli organizujecie wesele i macie jakieś problemy organizacyjne, ten portal pomoże Wam w szybki i łatwy sposób rozwiązać wszelkie wątpliwości, niejasności, itp. W katalogu firm znajdziecie wszystkie firmy z Elbląga i okolic... więcej»

« (1) »
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zasrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!

Menu